KITT-Simulator

KITT-Simulator

رایگان
KITT کوتاه است نام کامپیوتر خودرو از ماجراجویی Knight Rider
امتیازدهی کاربر
4.2  (10 رأی)
رأی شما
نمره
2.7
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 1 جایره دریافت کرد
عناصر داشبورد
- اصلی داش دیجیتال با صفحه نمایش و مانیتور و چهار دکمه اصلی
-فرمان
- چپ و راست switchpod با 2x10 دکمه
- بیرون راندن چپ/راست ماژول (به نظر می رسد تنها در صورتی پسزدن فعال است)
نمایش و حرکت داش
شما می توانید داشبورد با روش کشیدن و رها کردن. در هر کجا که شما با کشیدن و رها کردن با ماوس بر روی صفحه نمایش آن همیشه حرکت می کند داش. برای نشان دادن کل داشبورد ضربه زدن به کلید "Z" (zoom). این یک ضامن سوئیچ شما می توانید سوئیچ بین اندازه اصلی و اندازه تصویر.
خاموش کردن/در داشبورد
استفاده از "POWER" را فشار دهید در زیر مانیتور به نوبه خود داش خاموش و دوباره.
با استفاده از فرمان
استفاده از چپ و راست کلید های arrow بر روی صفحه کلید به نوبه خود فرمان است. شما می توانید صدا شاخ با کلیک بر روی شوالیه لوگو در سمت راست از روی فرمان.
حالت رانندگی
استفاده از "AUTO", "NORM" و "PURSUIT" دکمه های زیر مانیتور به انتخاب حالت رانندگی است. به آن را آسان تر برای شما, شما همچنین می توانید با کلیک بر روی "AUTO CRUISE", "NORMAL CRUISE" و "PUSUIT" چراغ زیر صدا ماژول برای حالت را انتخاب کنید.
اگر شما انتخاب می کنید "PURSUIT" نگاهی به سرعت سنج و سرعت سنج نمایش و گوش دادن به جلوه های صوتی. شما می توانید زوم با کلید "Z" برای دیدن کل داشبورد.
مطالب و محتوا:
1. اولین و بیشتر می خواستم قطعه ای از نرم افزار علاوه بر جدید در نسخه های آینده این هرگز منتشر !
آن را شامل بسیاری از رفع اشکالات آن را با ثبات تر خواهد شد, بخشی از داش 3D و محتوای اضافی رایگان برای CE خریداران! من نیز ثابت یک تصادف با نظارت حالت بنابراین شما می توانید در حال حاضر در واقع از آن استفاده کنید! KITT خواهد شد محافظت از کامپیوتر خود را بدون استفاده از نرم افزار گران قیمت و صفحه نمایش از طب مکمل و جایگزین در هنگام حرکت است شناسایی شده است.
2. KITT-Simulator هیچ چیز بیشتر به آن است. آن را فقط آن را به یک بسته کامل است. از آن خواهد شد 100% همان نسخه قابل دانلود است.
3. KITT-Simulator نیز دقیقا همان نسخه قابل دانلود است. فقط آن را به یک بسته کامل است.
4. این KITT-Simulator - کد منبع! ببینید که چگونه آن را همه آغاز شده و در صورت تمایل به تغییر آن را به هر راه که می خواهید!
5. KITT-Simulator دزدکی حرکت کردن Peek - This خود را تغییر دهید به یکی از اولین کسانی که برای پیدا کردن همه نوع از مسائل در مورد آینده نسخه از شبیه ساز. آن را حاوی فیلم و تصاویر و فایل های متنی است.
6. KITT-Simulator حق بیمه Code - The نسخه جدید شبیه ساز حاوی محتوای حق بیمه. به عنوان مثال: ماموریت های تعاملی آنلاین, همگام سازی, بازیکن به, بازیکن, پیام ها و بیشتر! همه این تعاملی محتوا حق بیمه است. محتوای حق بیمه خواهد شد قفل شده است و برای کاربران مگر اینکه آنها به خرید حق بیمه کد. هنگامی که شما سفارش CE شما لازم نیست برای خرید آن دیگر چون شما در حال حاضر!
اطلاعات به روز شده در: